O mnie

Ukończyłem ukończyłem pięcioletnie studia na tym uniwersytecie na kierunku informatyka rozpoczęte na tej politechnice, choć to jedna i ta sama uczelnia. Studia podsumowałem pracą dyplomową (master thesis), którą można ściągnąć stąd. Po studiach przepracowałem kilka lat w znanej fińskiej korporacji, dzięki której miałem okazję zdwiedzić Chiny, Szwecję oraz Niemcy. Obecnie pracuję w pewnej brytyjskiej korporacji.

Najczęściej można mnie spotkać tutaj. Publicznie wypowiadam się na popularnym portalu dla pracowników, portalu poświęconym filmowi, polskim forum jednej z najlepszych, jak nie najlepszej obecnie, grupy rocka progresywnego oraz na kilku innych (które tutaj wpiszę, gdy tylko sobie je przypomnę). W wolnych chwilach recenzuję nową muzykę na portalu Jamendo.

Pseudonimów, których używam w sieci jest kilka - najczęściej są to insooth, freejazz oraz fj. Uprzedzając pytania i odpowiadając na wcześniejsze - nick insooth nie ma specjalnego pochodzenia. Trafiłem na niego losowo, szukając czegoś w słowniku języka angielskiego. Termin był oznaczony krzyżykiem.

Na tej stronie możesz przeczytać, dlaczego słucham muzyki, jakiej słucham muzyki i, dlaczego fascynuje mnie jazz. Jaki film ostatnio widziałem, i jakiego radia słucham. Skąd moje zainteresowanie sztuką, a zwłaszcza architekturą. Dlaczego chętniej sięgam po polską niż zagraniczną literaturę. Co robię na studiach, w pracy oraz, co robię w czasie wolnym. Przeczytasz nawet, dlaczego warto znać ten język. Zdając sobie sprawę, że nie wymieniłem wszystkich tematów, na które z pewnością coś napiszę, stawiam:

etc.

Jest to bodaj moja trzecia strona domowa, którą stworzyłem. Nie zamieszczałem na obecnej zawartości jej poprzedniczek, jednak tutaj możesz obejrzeć ich zdjęcia.

Valid XHTML 1.0 Strict